Yıldız Çağrı Atiksoy'un ödüllü filmi Baba Nerdesin Kayboldum bugün vizyona giriyor!

Yıldız Çağrı Atiksoy'un ödüllü filmi Baba Nerdesin Kayboldum bugün vizyona giriyor!
Yönetmenliğini Ahmet Karaman'ın üstlendiği, Baran Akbulut, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yiğit Kirazcı ve Bestemsu Özdemir'in rol aldığı film "Baba Nerdesin Kayboldum” bugün seyircisiyle buluşuyor.

Filmin başrol oyuncularından Yıldız Çağrı Atiksoy filme ve karakterine dair şu bilgileri veriyor. “Hikaye Türk aile yapısını, geleneklerimizi ortaya koyuyor. Aynı zamanda da bir kuşak çatışmasına da şahit oluyoruz.” “Oya karakteri, zorluklarla nasıl mücadele edeceğini bilen özgür ruhlu biri. Babasını kaybeden ve bir yandan kendini arayan Aşkın’ın elinden tutup ona yol göstermek istiyor.”“Yolunu kaybetmiş birine ancak aşkın iyileştirici gücüne inanan biri yol gösterebilir.”

Filmin konusu; Aşkın, uzun süredir çalıştığı sinema sektöründe hayallerini bulamamış, babasının ölümüyle memleketine geri dönmüştür. Kendisini, yıllar önce reddettiği hayatın tam ortasında bulmuştur. Herşey sabitlenmiş gibidir. Bir babanın gidişi midir yıkım? Yoksa yeni başlangıçlara açılan bir kapı mı? Babasının ölümüyle tüm bu soruların ortasında kalan Aşkın reddettiği hayatının yeniden bir parçası olmaya çalışır. Aşkın; giderek daralan çemberin içinde, ailesi, dostu Ali ve onu değiştirmeyi kendisine görev edinmiş Oya arasında yeni bir hayat kurmayı deneyecektir.  
 
Dağıtım: Chantier Films
Vizyon Tarihi: 07 Eylül 2018
Yönetmen & Senaryo:Ahmet Karaman                                                  
Oyuncular: Baran Akbulut, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yiğit Kirazcı, Bestemsu Özdemir 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER