Hulu'dan yeni bir drama dizisi geliyor: The Act

Hulu'dan yeni bir drama dizisi geliyor: The Act
Oscar ve Emmy ödüllü oyuncu Patricia Arquette, online yayın platformu Hulu'da ekrana gelecek The Act dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Sezonluk bir antoloji dizisi olan The Act'ın ilk sezonu Buzzfeed'de 2016 yılında yayınlanan Michelle Dean imzalı bir yazıya dayanacak. Gypsy Blanchard'ın aşırı korumacı annesinden kurtulmak istemesi pek çok sırrın ortaya çıkmasına, bir cinayetin işlenmesine sebep oluyor.

Dee Dee, tekerlekli sandalyedeki kızını şimdiye kadar Katrina, ciddi hastalıklar veya evsizlik gibi önemli pek çok sorundan kurtarmıştır. Springfield'de devam ettirdikleri hayatları dışarıdan mükemmel görünse de kapalı kapıların ardında özellikle Dee Dee'nin kontrolcü olması nedeniyle durum pek de öyle değildir.

Konuda bahsi geçen anneyi Arquette, kızı Joey King canlandıracak. Nick Antosca ve Michelle Dean'in senaryosunu yazacağı projenin yapımcılığını Universal Cable Productions, yönetmenliğini Laure de Clermont-Tonnerre üstlendi. Arquette, Boyhood filmiyle Oscar ödülünü, Medium dizisiyle de Emmy'yi kazandı. Yakında Showtime kanalında ekrana gelecek Escape at Dannemora isimli mini diziyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER