Atypical ve Marvel's Iron Fist, 7 Eylül'de Netflix'te başlıyor

Atypical ve Marvel's Iron Fist, 7 Eylül'de Netflix'te başlıyor
Netflix Türkiye, bu hafta da pek çok orijinal yapımla ve lisanslı içerikle izleyicilerinin karşısına çıkaracak.

Atypical: 2. Sezon (7/9/2018)

Elsa ve Doug karşılaştıkları evlilik krizinden sonra Casey yeni okuluna uyum sağlamaya çalışırken, Sam mezuniyet sonrası hayata hazırlanır.

Cable Girls 3. Sezon (7/9/2018)

Yaşanan trajediden sonra, Lidia ailesi için tutkuyla savaşır, Carlota sesini bulur, Ángeles gizlenir ve Marga muhasebe konusundaki yeteneğini keşfeder.

First and Last (7/9/2018)

Film yapımcıları, bir mahkumun deneyimini anlatan iki günü anlatmak için Gürcistan'ın Gwinnett County Hapishanesine giderler: ilk ve son kez...

Marvel's Iron Fist: 2. Sezon (7/9/2018)
Hand'ın yenilgisi ile Çin Mahallesi savunmasız kalır ve Danny New York sokaklarını korumak zorundadır.

The Most Assassinated Woman in the World / La Femme la plus assassinée du mond (7/9/2018)

1930'ların Paris'inde, Grand Guignol Tiyatrosu'ndaki ölüm sahneleriyle ünlü bir aktrist, geçmişten gelen gizemli bir sapık ve hayaletlerle savaşır.

Sierra Burgess Is A Loser (7/9/2018)
Liseli zeki kız Sierra, aşık olduğu oğlano elde etme umuduyla daha popüler bir kızla iş birliği yapar. Başrolde Stranger Things'de Barb'ı canlandıran Shannon Purser var.

City of Joy (7/9/2018)
Kongo'da cinsel olarak zarar gören kadınlar, kendilerine ve güçlenme duygularını yeniden kazanmalarına yardım eden bir merkez olan City of Joy'da tedavi görmeye başlar.

Next Gen (7/9/2018)
Çok gizli bir robotla kurduğu arkadaşlık, yalnız bir kızın hayatını macerayla doldurur. Birlikte zorbalara, kötü robotlara ve komplocu çılgın bir adama karşı savaşırlar.

Stretch Armstrong & the Flex Fighters: 2. Sezon (7/9/2018)
Rook Tower'a yapılan saldırı için yanlış bir şekilde suçlanan Flex Fighters, şehirlerini istedikleri gibi koruyabilmelidir. Charter City bir daha onlara güvenecek mi?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER