Deniz Baysal, Star Tv dizisi Söz'ün kadrosunda!

Deniz Baysal, Star Tv dizisi Söz'ün kadrosunda!
Son olarak yine Star TV'de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol alan genç oyuncu Deniz Baysal hiç ara vermeden yeni bir proje ile ekranda olacak. Baysal, TIMS&B yapımı askeri aksiyon draması SÖZ’de sürpriz bir karaktere hayat verecek. 

Korkusuz ve Başarılı Savcı Derya 
Son dönemde bir çok başarılı proje ile izleyiciyle buluşan Deniz Baysal, SÖZ'de başarılı ve korkusuz genç Cumhuriyet Savcısı Derya karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Baysal’ın hayat vereceği Savcı Derya, üniversiteyi dereceyle bitirdikten sonra, yurt dışındaki eğitimini yarıda bırakıp savcı olmak için ülkesine dönmüştür. Doğu bölgelerinde görev yapmak için başvurmuş ve terör örgütleriyle girişilen mücadelelerde gösterdiği başarı kariyerinde hızla yükselmesini sağlamıştır. 

Genç yaşına rağmen, mesleğinin verdiği ağırlıkla, sert, kararlı ama özel hayatında bir o kadar da içtendir. Tecrübesi çok olmasa da suçlu ve masumu bir bakışta ayırt edecek yeteneğe sahiptir. Ülkenin içinde bulunduğu durum ve terör örgütlerinin yürüttüğü hain planlar onu sadece savcı olarak değil, terör mağduru bir vatandaş olarak da sınayacaktır.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı 'SÖZ', yeni sezon bölümleriyle Eylül ayında yine Star TV'de olacak!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER