Netflix'in yeni bilim kurgu dizisi Another Life'ın kadrosu genişliyor

Netflix'in yeni bilim kurgu dizisi Another Life'ın kadrosu genişliyor
Netflix'in nisan ayında duyurusunu yaptığı yeni bilim kurgu dizisi Another Life'ın kadrosu genişliyor. Birkaç gün önce kadrosuna Selma Blair'i dahil ettiğini duyurduğumuz projeye Tyler Hoechlin, Justin Chatwin, Samuel Anderson ve Elizabeth Faith Ludlow da katıldı.

Yaratıcılığını ve yürütücülüğünü Aaron Martin'in (Killjoys, Slasher), baş yapımcılığını Noreen Halpern'in üstlendiği projenin sezonu 10 bölüm sürecek. Dizinin yapım şirketi Halfire Entertainment, Netflix'in dizilerinden Alias Grace'in yapımcılığını da üstlenmişti.

Another Life, ekibiyle birlikte dünya dışı varlıkların izini sürmek için göreve çıkan astronot Niko Breckenridge’in ve ekibinin hikayesini anlatacak. Niko karakteriyle başrolde Katee Sackhoff yer alacak. Kadroya yeni katılan isimlerden Hoeclin, The Salvare isimli geminin pozisyonunu Niko'ya kaptıran eski kaptanı Ian Yerxa'yı canlandıracak. Chatwin, Niko'nun uzayda hayat bulmaya kendini adamış eşi Erik Wallace'ı oynayacak. Ludlow, Niko'ya destek çıkan Cas Isakovic isimli yardımcısı; Anderson ise insanlık hakkında tüm bilgiyi bünyesinde bulunduran William isminde bir robot olarak ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER