Evan Peters, Tate Langdon rolüyle American Horror Story'ye geri dönecek

Evan Peters, Tate Langdon rolüyle American Horror Story'ye geri dönecek
Tate Langdon American Horror Story'ye geri dönüyor! Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy, Evan Peters'ın karakteri yeniden canlandıracağını Instagram üzerinden duyurdu

Sekizinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan antoloji türündeki dizinin yeni sezonu Murder House (1) ile Coven (3) sezonlarının birleşimi olacak. Birkaç hafta önce aktörün bir kuaför olarak yeni sezonda yer alacağı da açıklanmıştı. Bununla birlikte ilk sezonda Harmon çiftini oynayan Connie Britton ve Dylan McDermott'un geri döneceği de duyuruldu. Murphy aynı şekilde birkaç gün önce ikiliden ilk kareyi de Instagram hesabından paylaştı

Ayrıca Joan Collins Peters'ın kuaför karakterinin büyük annesini oynayacak. Cody Fern ise ilk sezonda Britton'ın karakteri Vivian'ın Peters'ın karakteri Tate'den hamile kalarak doğurduğu bebeğin yetişkin haliyle ekranda olacak. 

Yeni sezonun kadrosundaki isimlerden Sarah Paulson, ilk sezondaki karakteri Billie Dean, üçüncü sezondaki karakteri Cordelia'yı ve yeni karakter Venerable'ı oynayacak. Ayrıca Cordelia hala Supreme unvanına sahip olacak. Emma Roberts Coven'daki karakteri Madison'ı canlandıracak. Hatta Murph birkaç saat önce Madison karakterinden ilk kareyi de paylaştı. Dizinin sevilen oyuncularından Jessica Lange de ilk sezondaki karakteri Constance ile bir bölüme konuk olacak.

Coven sezonunda cadı olarak yer alan Stevie Nicks, Taissa Farmiga (Zoe), Gabourey Sidibe (Queenie), Lily Rabe (Misty Day) ve Frances Conroyü (Myrtle Snow) da Apocalypse isimli sezonda yer alacak diğer isimlerden. Ayrıca Leslie Grossman, Coco St. Pierre Vanderbilt; Billie Lourd Mallory; Adina Porter Dinah Stevens isimli karakterlerle ekranda olacaklar. Sezonda Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Jeffrey Bowyer-Chapman ve Kyle Allen gibi isimler de yer alacak.

American Horror Story: Apocalypse, 12 Eylül'de ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER