Ali Kemal Çınar’ın yeni filmi ARADA için açılan yardım kampanyası devam ediyor!

Ali Kemal Çınar’ın yeni filmi ARADA için açılan yardım kampanyası devam ediyor!
En İyi Film ödüllü Gênco’nun yönetmeni Ali Kemal Çınar, yeni filmi Di Navberê De / Arada’yı tamamlamak için Fongogo üzerinden bir destek kampanyası açtı. Kampanyaya dikkat çekmek için hazırlanan iki tanıtım filmi daha yayında!

Filmin baş karakteri Osman’ın trajikomik hikâyesini izlemek için siz de dilediğiniz miktarda kampanyaya destek olabilirsiniz. Karşılığında ise yönetmenin birbirinden ilginç hediyelerinden birini seçebilirsiniz. Çekimleri 2018’in Şubat ayında başlayan ve yaklaşık iki ay süren Di Navberê De / Arada filminin kurgusu tamamlandı. Filmin post-prodüksiyon süreci devam ediyor, tamamlanması için gereken miktara Fongogo aracılığıyla ulaşılması hedefleniyor. 

Osman ana dili Kürtçeyi konuşamayıp anlayan, ikinci dili Türkçeyi de anlayamayıp konuşan birisidir. Bu özelliğinden dolayı zaman içinde iki işi aynı anda yapamaz hâle gelir. Çalışırken müşterilere cevap veremediği gibi arkadaşlarıyla kahve içerken sohbete katılmayı da beceremez. Evlenmek istemesine rağmen bu sorunundan dolayı görüştüğü kadınlarla kalıcı bir ilişki kuramaz. Osman’ın hayatı, bir müşterisinin onu bu takıntıdan kurtarabileceğini söylemesiyle değişmeye başlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER