Sky One kanalından yeni bir dizi geliyor: Brassic

Sky One kanalından yeni bir dizi geliyor: Brassic
İngiliz Sky One kanalı yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu. Brassic isimli komedi projesinin prodüksiyonu eylül ayında başlayacak ve gelecek yıl içerisinde ekranda olacak.

Misfits ve Preacher dizileriyle bilinen Joe Gilgun ile senarist Danny Brocklehurst'ün yaratıcısı olduğu Brassic, işçi sınıfından bir grup insanın hayatını konu alıyor. Bipolar rahatsızlığı olan Vinnie ve yakın arkadaşı Dylan, doğduklarından beri ayrılmaz ikilidir. Ancak Dylan'ın kız aradaşı Erin başka bir şehirde oğlu Tyler'la yeni bir hayata başlama kararı alınca Dylan yol ayrımına geliyor. Hayatının aşkıyla taze bir başlangıç mı yoksa çok yakın olduğu arkadaş grubu mu?

Bahsi geçen grupta kebap yeme şampiyonu Cardi, yumruklarıyla her türlü sorunundan kurtulan bir ailenin oğlu Ash, insanların ne düşündüğüyle ilgilenmeyen cinsel anlamda özgürlüğüne düşkün Tommo ve çalınan arabaların da olduğu bir garaj işleten JJ de dahil. Brassic'in kadrosunda Joe Gilgun, Michelle Keegan, Damien Molony, Tom Hanson, Aaron Heffernan, Ryan Sampson ve Parth Thakerar gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER