Kim Dickens'ın yeni dizi projesi belli oldu: Queen Fur

Kim Dickens'ın yeni dizi projesi belli oldu: Queen Fur
Fear the Walking Dead dizisindeki rolü sona eren Kim Dickens'ın yeni dizi projesi belli oldu. Aktris, Showtime kanalı için hazırlanan ve pilot bölüm onayı alan Queen Fur isimli dizinin kadrosuna katıldı.

Kanalın bir diğer dizisi Master of Sex dizisiyle bilinen Wileen Myers'ın senaryosunu kaleme alacağı projenin kadrosuna Michael Mosley (Seven Seconds), Jon Foster (Like Father), Joshua Mikel (The Walking Dead), Keith Machekanyanga (Timeless) ve Spencer Howell (Ithaca) da dahil oldu.

Queen Fur'un hikayesi güzellik yarışmalarının, silah kültürünün, Kübalı devrimcilerin ve güney misafirliğinin bir arada olduğu Florida'daki küçük bir kasabada geçiyor. Hepsinin merkezinde yer alan lise terk Macy Dunleavy, kadınlığını keşfetmesiyle birlikte büyük fırsatı değerlendirmeye başlayacak. Bahsi geçen Macy'yi Lily Mae Harrington, eski güzellik kraliçesi annesini ise Dickens canlandıracak.

Kadroya yeni katılan isimlerden Mosley kasabada silah satan bir adamı, Mikel onun yardımcısını, Foster ise Macy'nin ağabeyini oynayacak. Showtime ve Sony Pictures TV, projenin yapımcılığını üstlenecekler. Kim Dickens, 2006'da final yapan HBO dizisi Deadwood'un çekilecek yeni TV filmiyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER