Way Too Kawaii! dizisi dünya prömiyerini MIPCOM 2018'de yapacak

Way Too Kawaii! dizisi dünya prömiyerini MIPCOM 2018'de yapacak
Japonya merkezli televizyon kanalı Nippon TV'nin moda konulu yeni draması Way Too Kawaii!, dünya prömiyerini MIPCOM 2018'de yapmaya hazırlanıyor. 

Dünyanın önce gelen içerik fuarı MIPCOM, 15-18 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek. Prömiyerin gösterimi ise 16 Ekim'de Palais des Festivals'ta gerçekleştirilecek. Dizinin başrolleri Yudai Chiba ve Arisa Mori de Cannes'da olacaklar.

Kozue Osaki'nin romanı Pretty Ga Osugiru'dan uyarlanan Way Too Kawaii!'nin sezonu 30 dakikalık 10 bölümden oluşuyor. Senaryosu Shuko Arai ve Mako Watanabe tarafından yazılan projenin yönetmenliğini Mitsuru Kubota üstlendi. Çekimleri de tamamlanan projenin Japonya'da ekim ayında başlaması planlanıyor. Diziyi ülkede online platformlardan Hulu da yayınlayacak.

Nankichi, büyük bir yayıncı şirket için çalışmaktadır ve şirketin yıldızı konumundadır. Ancak kendisini beklenmedik bir şekilde moda bölümüne transfer edilmiş buluyor. Güçlü kadınlar tarafından domine edilen departmanda özellikle profesyonelliğin de etkisiyle işini sevmeye başlıyor, hatta romantizmi bile buluyor. Way Too Kawaii!, genç kızların renkli dünyasını ilk kez keşfeden bir erkeğin gözünden yaşananları anlatan bir dizi olarak da tanımlanıyor.
  

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER