The Innocents ve Ghoul, 24 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

The Innocents ve Ghoul, 24 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok yeni orijinal projeyi ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Marlon: 2. Sezon (22/8/2018)

Gelmiş geçmiş en arkadaşça boşanmanın ardından kaygısız ancak fedakâr bir baba, anlayışlı eski eşi ve iki çocuğuyla ayrılık sonrası ebeveynlik hayatına alışmaya çalışır. Başroldekiler: Marlon Wayans, Essence Atkins, Bresha Webb.

Great News (22/8/2018)

Annesi iş gücüne tekrar katılıp kanalın en yeni stajyeri olarak işe başlayınca bir televizyon haber yapımcısının hedefleri tuhaf bir boyut kazanır. Başroldekiler: Briga Heelan, Andrea Martin, Adam Campbell.

Deadwind (23/8/2018)

Yaşadığı trajik kayıptan sadece birkaç ay sonra dedektif Sofia Karppi, Helsinki'deki bir inşaat şirketiyle bağlantıları olan bir kadının öldürülmesini araştırır. Başroldekiler: Pihla Viitala, Lauri Tilkanen, Jani Volanen.

Ghoul (24/8/2018)

Askerî bir gözaltı merkezindeki yeni bir mahkûm esrarengiz davranışlar sergilediğinde genç bir sorgucunun gerçeği arayışı ölüm kalım savaşına dönüşür. Başroldekiler: Radhika Apte, Manav Kaul, Ratnabali Bhattacharjee.

The Innocents (24/8/2018)

Kaçak genç âşıklar June ve Harry, June'un gizemli yetenekler sergilemeye başlamasının ardından tehlikeli ve kafa karıştırıcı yeni bir dünyaya sürüklenir. Başroldekiler: Sorcha Groundsell, Percelle Ascott, Guy Pearce.

Inside the Criminal Mind (24/8/2018)

En kötü suçluları tanımlayan ahlaksız davranışlarını ve psikolojik entrikalarını araştırıyor.

The After Party (24/8/2018)

Ünlü olmak isteyen bir rapçi ve menajerliğini yapan dostunun utanç verici bir olayı unutturmak ve hip hop yıldızlığı hayallerini gerçekleştirmek için bir geceleri vardır. Başroldekiler: Kyle Harvey, Harrison Holzer, Teyana Taylor.

Bert Kreischer: Secret Time (24/8/2018)

Üstü çıplak komedyen Bert Kreischer bu stand-up gösterisinde her zaman sorumluluk sahibi olmasa da havalı bir baba olmaya dair öykülerini ve kişisel sırlarını paylaşıyor.

Follow This (23/8/2018)

Sıra dışı internet modalarından opioid kullanıcılarının güvenli enjeksiyon yapabilecekleri mekânlara kadar çeşitli konuları araştıran BuzzFeed muhabirlerini takip edin.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER