The Durrells dizisinin 4. sezonu aynı zamanda final sezonu olacak

The Durrells dizisinin 4. sezonu aynı zamanda final sezonu olacak
Birleşik Krallık'ta ITV kanalında ekrana gelen The Durrels dizisi yayın hayatının sonuna gelmek üzere. Daha önce yeni sezon onayı alan dizinin dördüncü sezonu aynı zamanda final sezonu alacak.

Bir aile dizisi olan The Durells, Sid Gentle Films Ltd tarafından ekrana taşınıyor. 1935 yılında geçen dizide eşini kaybeden Louisa Durrell, çocuklarıyla birlikte Yunan adalarından birine taşınmaya karar veriyor. Finansal sorunlarına daha ucuz olan adada çözüm arıyor. Devam eden savaş da ortam uyum sağlamalarını hızlandırıyor. Daha elektriğin gelmediği bu adada Durrell ailesi yeni yaşantılarına başlıyor. Dizide Keeley Hawes, Daisy Waterstone, Josh O'Connor,  Callum Woodhouse, Alexis Georgoulis, Anna Savva ve Ulric von der Esch gibi isimler rol alıyor.

Gerald Durrell'in yazdığı roman serisinden uyarlanan The Durrells'in dördüncü sezonu gelecek yıl içinde ekrana gelecek. Keeley Hawes'in yeni dizisi Bodyguard bu pazar günü BBC'de ekrana gelmeye başlayacak. Josh O'Connor ise The Crown'da Prens Charles'ın gençliğini canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER