Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı Lifetime TV yeni sezona hazır!

Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı Lifetime TV yeni sezona hazır!
Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı “Lifetime TV”, Türkiye’de Nisan 2016’da başlayan yayın hayatına yeni sezonda tüm hızıyla devam ediyor. En zorlu ve iddialı dayanıklılık deneyini ekranlara getiren program “Alone” ve binlerce yıl önce uzaydan gelen akıllı varlıklar Dünya’yı ziyaret ettiler mi? sorusunun cevabını arayan “Ancient Aliens”, Türkiye’de ilk kez şifresiz olarak hafta içi her akşam Lifetime TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Yayınlandığı ülkelerdeki en başarılı global yapımlar, diziler, filmler, bol ödüllü programların yerli formatlarını Türkiye’de ekrana getiren Lifetime TV, yeni sezonda birbirinden farklı içerikteki programlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Bu programlardan ilki 13 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayan “Alone” ve yine aynı tarihte ekrana gelmeye başlayan “Ancient Aliens”.

Alone : Vahşi doğada 10 kişinin hayatta kalma mücadelesi
Bugüne kadar denenmiş en zorlu ve iddialı dayanıklılık testine şahit olacağınız Alone, 10 kişinin 500.000 dolarlık büyük ödül için kıyasıya mücadelesini ekranlara getiriyor. Vancouver adasının farklı bölgelerine bırakılan yarışmacılar, tek başlarına aç, susuz, dondurucu yağmur ve soğukla boğuşup, sadece küçük bir sırt çantasına sığabilecekleri şeyleri yanlarına alarak vahşi doğanın içerisinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. 10 yarışmacının tek bir görevi var: Bu zorlu şartlarda hayatta kalabilmek. Yarışmacılar önce kendi barınakları kuruyorlar, avlanıyorlar ve yırtıcı hayvanlara karşı mücadele ediyorlar.

Onlar bilinmeyene daldıkça ve tecrübelerini belgeledikçe, aşırı yalnızlık ve psikolojik sıkıntıyla karşı karşıya kalacaklar. Bu zorlu yolculukta kamera ekibi ve yapımcı olmayacak. 10 yarışmacının hayatta kalma mücadelesine tanık olacağınız ve soluksuz izleyeceğiniz insan iradesinin en büyük sınavı “Alone” birinci sezon bölümleriyle hafta içi her akşam 20.15'te Lifetime TV’de…

Ancient Aliens : Dünya dışı varlıklarla tanışmaya hazır mısınız?
13 Ağustos’ta ilk bölümüyle ekrana gelen “Ancient Aliens”, dinozorların çağından, antik Mısır'a, Şanlıurfa’daki Göbeklitepe’den günümüz ABD'sindeki batı çölünü kaplayan gökyüzüne, uzaylılarla ilgili Dünya üzerindeki en güvenilir delillerin 75 milyon yıllık tarihini inceliyor. Tuhaf yaratıkların antik mağara çizimleri, tanımlanamayan yaratıkların kalıntılarından yapılmış Mısır piramidindeki asfalt benzeri madde, ABD halkının yaşadığı tuhaf tanıklıklar; işte tüm bunlar ekrana gelecek garip hikayelerden sadece birkaçı. Dünya dışı varlıkların milyonlarca yıldır Dünya'yı ziyaret ettikleri tartışmalı teoriyi araştıran “Ancient Aliens” ikinci sezon bölümleriyle hafta içi her akşam 23.15'te Lifetime TV’de…BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER