13 Reasons Why'ın genç kadrosu yeni sezon öncesi büyük oranda zam aldı

13 Reasons Why'ın genç kadrosu yeni sezon öncesi büyük oranda zam aldı
Netflix'in popüler gençlik draması 13 Reasons Why'ın genç oyuncu kadrosunun bölüm başı aldığı ücretlere yeni sezon öncesi büyük oranda zam yapıldı.

Deadline'ın haberine göre kontrat görüşmeleri tamamlanan dizide Clay Jensen karakterini canlandıran Dylan Minnette bölüm başı 200,000 $ alacak. Aktör diziye başladığında bölüm başı olarak 80,000 $'ın biraz üstünde bir ücret alıyordu. Minnette, Katherine Langford'un ikinci sezondaki vedasının ardından dizinin tek başrolü konumuna geldi.

Dizinin diğer oyuncuları Brandon Flynn, Alisha Boe, Justin Prentice, Christian Navarro, Miles Heizer, Devin Druid ve Ross Butler da bölüm başı 135,000 $ alacaklar. Oyuncuların aldığı ücretler 20,000$-60,000$ arasındayken artmış oldu. Hatta habere göre olası bir dördüncü sezonda aldıkları miktar 150'ye çıkacak.

Deadline, haberinde Netflix'in ilk sezona oranla düşen reytingleri pazarlıklarda kullandığını ama projenin hala Netflix'in en popüler dizilerinden birisi olduğunu da belirtti. 13 Reasons Why'ın gelecek sezonu da öncekiler gibi 13 bölüm sürecek ve 2019'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER