Luke Mitchell, The Code dizisinin kadrosuna dahil oldu

Luke Mitchell, The Code dizisinin kadrosuna dahil oldu
CBS kanalının yeni dizilerinden The Code'da oyuncu değişikliği yaşandı. Kadrodaki isimlerden Dave Annabelle ayrılırken yerine Luke Mitchell geldi. Ayrıca  Mira Sorvino da artık kadroda yer almayacak. Oyuncu değişiklikleri dizinin gelecek yılın ilk aylarındaki başlangıcını etkilemeyecek.

Kadrosunda Anna Wood, Ato Essandoh, Phillipa Soo ve Raffi Barsoumian gibi isimleri de bulunduran askeri hukuk dramasında ülkenin en zorlu görevlerini üstlenen ordunun en parlak isimlerinin başından geçenler anlatılacak. Merkezinde askeri yargı sistemi de olacak. Kadroya yeni katılan Mitchell ise John “Abe” Abraham isminde Quantico'da  askeri mahkeme savcısı olarak görev alan, aynı zamanda aile geleneğini devam ettirerek donanmada çalışmaya başlayan işine bağlı bir karakteri canlandıracak.

Senaryoyu kanalın eski projelerinden Limitless’ın yaratıcısı Craig Sweeny yazacak; Craig Turk de eşlik edecek. Yönetmenliği ise Marc Webb üstlendi. Son olarak Blindspot dizisinde yer alan Luke Mitchell, The Tomorrow People, Agents of S.H.I.E.L.D. ve H2O: Just Add Water gibi dizilerde de oynadı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER