Netflix'in Kolombiya yapımı ilk dizisi Distrito Salvaje 19 Ocak'ta başlayacak

Netflix'in Kolombiya yapımı ilk dizisi Distrito Salvaje 19 Ocak'ta başlayacak
Dünya genelindeki orijinal içerik yatırımlarına devam eden Netflix'in Kolombiya yapımı ilk dizisinin yayın tarihi belli oldu. Üçüncü dizi olarak mart ayında onay alan Distrito Salvaje, platformun ilk dizisi olarak 19 Ekim'de ekrana gelecek.

Netflix'in Narcos dizisinde birlikte çalıştığı Dynamo'nun hazırladığı yeni dizinin başrolünde yine Narcos'un yıldızlarından Juan Pablo Raba yer alıyor. Dizide kendisine Cristina Umaña ve Camila Sodil eşlik ediyor. Tamamı Kolombiya'da çekilen Distrito Salvaje'nin sezonu 10 bölüm sürecek.

Kolombiya'daki uzun yıllardır süren eski anlaşmazlığı bitiren bir anlaşmanın imzalanmasının ardından ormanda yaşayan gerilla Jhon Jeiver, yeniden halka karışır. Ailesiyle bir araya gelen ama topluma uyum sağlamakta zorluk çeken Jeiver, bir suç ve yolsuzluk ağının içine çekilmeye başlar; hangi tarafı seçeceğine dair ahlaki bir ikileme düşer.

Online yayın platformu geçtiğimiz yılın kasım ayında ülkedeki ilk dizisine, aralık ayında da ikinci dizisine resmi onay vermişti. Distrito Salvaje'nin yayın tarihi kısa bir videoyla duyuruldu.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER