Netflix, Kolombiya'daki ikinci dizi projesine de onay verdi

Netflix, Kolombiya'daki ikinci dizi projesine de onay verdi
Dünyanın önde gelen online yayın platformu Netflix, Kolombiya'daki ilk dizisine geçtiğimiz ay onay vermişti. Platformdan şimdiden ikinci diziye de onay çıktı.

İsmi "Siempre Bruja" olarak açıklanan yeni proje 2019 yılı içerisinde yayınlanacak. Isidora Chacón'un yazdığı "Yo, Bruja" romanından esinlenilen dizinin prodüksiyonunun gelecek senenin ilk ayları içerisinde başlaması bekleniyor ve Caracol Television şirketi tarafından hazırlanacak. Tamamı 4K olarak çekilecek dizinin sezonu 10 bölüm sürecek. Dizinin yönetmenlerinin Liliana Bocanegra (The White Slave) ve Mateo Stivelberg (The White Slave), senaristinin ise Ana Maria Parra olduğu açıklandı.

Dizinin hikayesi 17. yüzyıldan Carmen isimli genç bir köle ve Kolombiyalı cadıyı anlatacak. Carmen kazığa bağlanarak yakılmasını engellemek için zamanda yolculuk yapan bir büyücüyle tanışacak ve modern dünyaya gelerek yeni bir hayata başlamayı deneyecek. Ama bir kez cadı, her zaman cadı...

Netflix'in diğer Latin Amerika projeleri arasında Ingobernable, Club de Cuervos, La Casa de las Flores, Edha, Narcos, Samantha!, O Mecanismo, O Matador, 3% ve Coisa Mais Linda gibi pek çok yapım bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER