İstanbullu Gelin'e sürpriz Transfer: Meral Çetinkaya!

İstanbullu Gelin'e sürpriz Transfer: Meral Çetinkaya!
-- ÖZEL HABER--

O3 Medya'nın Star Tv için hazırladığı çok izlenen drama İstanbullu Gelin'in yeni sezon çekimleri başlamak üzere. Bayram sonrası üçüncü sezon için sete çıkmaya hazırlanan projenin oyuncu kadrosu genişliyor. Geçtiğimiz sezon Boran Ailesi, Adem'in kurduğu ayak oyunlarına yenilmiş, ciddi suçlamalar içeren bir iftira ile Holding tepe taklak olmuş ve aile bütün mal varlığını yitirmişti. Sezon finalinde Boran Ailesi'ni birlik olup, kenetlendikleri bir noktada bırakmıştık. Hikaye avcılarının "büyük final" dedikleri tür bir aks kurarak yaz tatiline çıkan ekip yeni sezon için yine ters köşeler ve sürprizler içeren bir rota kuruyor. 

Yeni sezona birkaç karakterin daha gireceği konuşulurken ilk transfer haberi geldi. Meral Çetinkaya dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosuna dahil oluyor. Çetinkaya, İstanbullu Gelin'in yönetmeni Zeynep Günay Tan ile Kanal D'de yayınlanan fenomen dönem dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de de birlikte çalışmışlardı. Meral Çetinkaya'nın ekranda canlandırdığı karakterler göz önüne alındığında hikayede nasıl bir işlevi olacağı da merak konusuydu ancak klişeleri parlatıp, yeniden paketleyip, seyircisini şaşırtmaktan hiç yorulmayan ekip elbette Meral Çetinkaya'yı da bize pek alışık olmadığımız bir imajla sunacak...

Meral Çetinkaya, İstanbullu Gelin'in yeni sezonuna Ülfet Kavaklı olarak geliyor. Ülfet Kavaklı, Boran Ailesi ile kan bağı bulunan ama yıllardır kapısı çalınmayan bir akraba. Üstelik birinci dereceden akraba yani Fevzi Boran'ın kız kardeşi. Çetinkaya hikayeye aile bağları kopmuş, kapısı çalınmayan, bayramda eli öpmeye gidilmeyen, mürvet zamanlarına dahi davet edilmeyen bir ayrık otu olarak dahil oluyor. Ülfet, yıllar önce evlenip İstanbul'a yerleşmiş. Kendi elleriyle kurduğu ve çok önemli bir moda markası haline getirdiği işinin başında, kocasını kaybetmiş bir dul olarak hayatımıza girecek. Anlayacağınız Ülfet Kavaklı sert rekabet ortamında sivrilmiş, başarılı olmuş bir iş insanı, bir köpekbalığı.. 

Meral Çetinkaya'yı ekranda canlandırdığı karakterlerinin dışında sıradışı ve özel bir karakter yorumuyla izlemek oldukça heyecanlı olacak. Üstelik yapım ekibi Ülfet Kavaklı karakteri için uzun zamandır titizlikle hazırlanıyor ve özel bir styling çalışması da yapıyor. Ülfet Kavaklı'ya bir moda ikonu özeniyle hazırlanan kıyafetler ve karakterle ilgili bütün bu çalışmalar da büyük gizlilik içinde devam ediyor. 

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER