Patrick Dempsey'den yeni bir dizi geliyor: Devils

Patrick Dempsey'den yeni bir dizi geliyor: Devils
Grey's Anatomy dizisiyle tanınan Patrick Dempsey'in yeni dizisi belli oldu. 4 Eylül'de Sky Witness'ta başlayacak The Truth About the Harry Quebert Affair'le ekrana dönmeye hazırlanan aktörün, Devils isminde yeni bir dizide daha yer alacağı açıklandı.

Sky Italia ve yapım şirketi Lux Vide’ın ortaklığıyla ekrana gelecek dizinin başrolünde Dempsey'e İtalyan aktör Alessandro Borghi (Suburra) eşlik edecek. Kadroda Laia Costa, Malachi Kirby, Pia Mechler, Paul Chowdhry, Harry Michell ve Sallie Harmsen gibi isimler de yer alacak. Eylül ayında Londra ile Roma’da başlayacak olan çekimler 24 hafta sürecek. Ayrıca Sky Vision ve Orange Studio yapımcı olarak projeye dahil olacaklar. Nick Hurran ise showrunner olarak görev alacak.

Devils dizisi Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan bir yapım ve sezonu 10 bölüm sürecek. Bir Amerikan bankasının İtalya’daki ticari işlemler bölümünün başında bulunan Massimo Ruggero (Borghi), bankanın CEO’su Dominic Morgan (Dempsey) tarafından finans dünyasına tanıtılıyor. Hikayesi bankanın Londra ofisinde geçecek olan dizide Massimo, kendisini Avrupa’yı sarsan kıtalar arası bir finansal savaşta bulur, bu da onu akıl hocasıyla savaşmak veya onunla ittifak kurmak arasında bir seçim yapmaya götürür.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER