Disenchantment ve The Motive, 17 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

Disenchantment ve The Motive, 17 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye, hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Ultraviolet (17/8/2018)

Amatör dedektiflerden oluşan sanal bir topluluk, adalet arayışlarında suçları çözmek ve tuhaf arkadaşlar edinmek için teknolojiden faydalanır. Başroldekiler: Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijanski, Agata Kulesza.

Disenchantment (17/8/2018)

Prenseslik görevleri onu çağırsa da o, içki âlemi yapmayı tercih ediyor. Özgür ruhlu Bean, iblis ve elf dostlarıyla ortalığı birbirine katarken kralı çileden çıkarıyor. Başroldekiler: Abbi Jacobson, Nat Faxon, Eric André.

Magic for Humans (17/8/2018)

Justin Willman iyi niyetli sihri kahkahayla birleştiriyor. Sokaktaki insanları şaşkına çeviren oyunlardan özenle hazırlanan onlarca numaraya kadar hepsi burada. Başroldekiler: Justin Willman.

Stay Here (17/8/2018)

Tasarımcı Genevieve Gorder ve gayrimenkul uzmanı Peter Lorimer, emlak sahiplerine kısa süreliğine kiraya verdikleri mülkleri para basma makinesine dönüştürmeyi öğretiyor.

To All The Boys I’ve Loved Before (17/8/2018)

Gizli aşk mektupları, âşık olduğu beş kişiye bir şekilde gönderildiğinde Lara Jean'in sakin lise yaşantısı altüst olur. Başroldekiler: Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish.

The Motive (17/8/2018)

Hayal gücü olmasa da yazar olmaya can atan bir adam, komşuları hakkında yazacağı romana ilham sağlamak için onların hayatlarını istediği gibi yönlendirmeye başlar. Başroldekiler: Javier Gutiérrez, María León, Adelfa Calvo.

Yoo Byung Jae: Discomfort Zone (17/8/2018) 

Cüretkâr komedyen Yoo Byung-jae, halktan aldığı eleştiriler ile günümüz Kore toplumunun en hassas sorunlarından bazıları arasında bağlantı kuruyor. Başroldekiler: Yoo Byung-jae.

Pinky Malinky (17/8/2018) 

Pinky Malinky, sosis olarak doğması dâhil her şeye iyi tarafından bakıyor. Yanına en iyi arkadaşlarını alan bu minik sosis, hayatı dolu dolu yaşıyor. Başroldekiler: Lucas Grabeel, Nathan Kress, Diamond White.

The Investigator: A British Crime Story: Season 2 (19/8/2018) 

Ceset yok.No body. Hükümlü bir koca. Gerçeği arayan çaresiz bir kız. Daha yakından baktıkça daha tuhaf hale geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER