The Fosters'ın üç karakteri uzantı dizi Good Trouble'da da yer alacak

The Fosters'ın üç karakteri uzantı dizi Good Trouble'da da yer alacak
Freeform kanalında ekrana gelen ve birkaç ay önce final yaparak veda eden The Fosters'ın uzantı dizisi Good Trouble'dan yeni haberler var. Ana dizide yer alan üç karakterin uzantıda da görüneceği açıklandı. 

Merkezinde Callie ve Mariana'nın olduğu yeni dizide iki kardeş, Los Angeles'a yerleşmiş olacaklar. Callie sosyal yardım üzerine yoğunlaşmışken, Mariana teknoloji dünyasının içinde olacak. Dizide kardeşlerin anneleri Lena ve Stef'in yanında diğer kardeş Jude da görünecek.

2019 yılı içerisinde başlaması beklenen Good Trouble'ın kadrosunda Tommy Martinez, Zuri Adele, Sherry Cola ve Roger Bart, Emma Hunton ve Ken Kirby de yer alıyor. Martinez (Riverdale), Gael isminde sosyal ve politik açıdan aktif bir grafik tasarımcısını oynayacak. Adele, Malika isminde akıllı ve sosyal adalete eğilimi olan birisini canlandıracak. Malika da Callie ve Mariana gibi başka evlerde büyümüş birisi. Bart (A Series of Unfortunate Events), Callie'nin yanında çalıştığı muhafazakar bir yargıcı oynayacak. Cola'nın (I Love Dick) canlandırdığı Alice ise bir apartmanı idare eden Asya-Amerikan bir karakter.

Orijinal diziyi hazırlayan Peter Paige, Bradley Bredeweg ve Joanna Johnson, uzantı dizide de görev alacaklar. Hatta Johnson, Brandon ve Eliza başta olmak üzere diğer karakterlerin de müsait oldukları ölçüde yer almalarını dilediklerini belirtti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER