Insatiable ve La Casa de las Flores, 10 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor

Insatiable ve La Casa de las Flores, 10 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye, hafta boyunca pek çok orijinal projeyi ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Perdida (9/8/2018)

Çocukluk arkadaşı yıllar önce Patagonya'da kaybolan kadın polis, yanıt bulmak için yeni bir arama başlatır ve çok geçmeden kendi hayatının tehlikede olduğunu fark eder. Başroldekiler: Luisana Lopilato, Amaia Salamanca, Rafael Spregelburd.

72 Dangerous Animals: Asia (10/8/2018)

Dişlerden pençelere ve zehirli iğnelere kadar hepsi ölümcül silahlara sahip. Ama acaba en azılı yaratık hangisi?

Afflicted (10/8/2018)

Kafa karıştırıcı semptomlar. Tartışmalı teşhisler. Pahalı tedaviler. Kronik hastalıklardan muzdarip yedi kişi yanıtları ve kurtuluşu arıyor.

All About the Washingtons (10/8/2018)

Hip hop ikonu MC Hızlı Joe, gösteri dünyasından emekli olur ve hayatının yeni ritmini iş, aşk ve günlük ailevi kaos arasında denge kurmakta bulur. Başroldekiler: Joseph Simmons, Justine Simmons, Kiana Ledé.

Insatiable (10/8/2018)

Zorbalığa uğramış bir genç, öç almak için gözden düşmüş koçunun yardımıyla güzellik yarışmalarına katılır. Koçu kısa sürede bu işe gırtlağına kadar battığını fark eder. Başroldekiler: Dallas Roberts, Debby Ryan, Alyssa Milano.

La casa de las flores (10/8/2018)

Bu kara komedide, güçlü ve zengin bir kadın, ailesinin kirli sırlarının kocasının metresi tarafından ifşa edilmesinin ardından mükemmel aile imajını korumaya çabalıyor. Başroldekiler: Verónica Castro, Aislinn Derbez, Cecilia Suárez.

Million Pound Menu (10/8/2018)

Yeni nesil restoran işletmecileri, müşterilerini ve sezgileri güçlü Birleşik Krallıklı yatırımcılardan oluşan jüriyi etkilemek için seyyar lokanta açma fırsatı yakalıyor.

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society (10/8/2018)

Londralı bir yazar, Guernsey halkının 2. Dünya Savaşı'nda Alman işgali sırasında kurduğu kitap kulübü hakkında bilgi toplarken kentin renkli sakinleriyle bir bağ kurar. Başroldekiler: Lily James, Michiel Huisman, Penelope Wilton.

The Package (10/8/2018)

Dört sıkı dost, itibarları dâhil her şeyi riske atarak bahar tatili sırasında talihsiz bir kaza geçiren kankalarını tekrar eksiksiz hâle getirmeye çalışır. Başroldekiler: Daniel Doheny, Geraldine Viswanathan, Luke Spencer Roberts

Demetri Martin: The Overthinker (10/8/2018)

Tek cümlelik şakaları ve çizimleriyle ünlü Demetri Martin donut delikleri, köpekler, spor barları ve alfabenin en agresif harfleri gibi konulardan bahsediyor. 

Zion (10/8/2018)

Bacakları olmadan doğan ve yıllarca koruyucu ailelerle yaşayan ergen Zion Clark, profesyonel güreşe başladığında aradığı tutkuyu bulur. Bir kısa belgesel.

The Ponysitters Club (10/8/2018)

Genç bir at tutkunu, hayvanları kurtarmak ve onları ailesinin biricik çiftliğinde iyileştirmek için yakın arkadaşlarıyla iş birliği yapar. Başroldekiler: Morgan Neundorf, Madeline Leon, Khiyla Aynne.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER