FOX, 24'ü döndürmek için iki farklı hikaye üzerinde çalışıyor

FOX, 24'ü döndürmek için iki farklı hikaye üzerinde çalışıyor
24 dizisinin ekrana dönüş durumuyla ilgili yeni gelişmeler var. Kısa süre önce FOX'un sevilen diziyi geri döndürmeye niyetli olduğu haberini vermiştik. Hatta muhtemel uzantının Jack Bauer'in gençliği hakkında olacağına dair haberler gelmişti.

Ancak Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin bugün düzenlediği panellere katılan kanal yöneticileri masada "iki" farklı hikaye olduğunu açıkladılar. İkinci proje, bilindik güvenlik ve terörizm temasından uzaklaşarak adli dünyaya giriş yapıyor. Muhtemel dizi gerçeğe dönüşürse ana tema korunacak ve bu sefer bir idam cezası konu alınacak. Ana karakter suçsuz olduğu halde idam cezasına çarptırılan ve infazına 24 saat kalan birisini kurtarmak için mücadele verecek.

Kanalın hangi senaryo üzerinden gideceği şu an için belli değil. FOX CEO'su Gary Newman, panelde yaptığı açıklamada 24 dizisinin hala çok güçlü olduğunu, insanların Jack Bauer'i sevdiğini ve gençliğini anlatacak versiyonun izleyicinin ilgisini çekebileceğini belirtti. İkinci hikaye içinse dizinin sahip olduğu değerlerin benzerine sahip olduğunun altını çizerek duygusallığın payının yüksek olduğunu ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER