Nefes Nefese dizisi Çarşamba akşamının en çok izlenen yapımı oldu!

Nefes Nefese dizisi Çarşamba akşamının en çok izlenen yapımı oldu!
Tüm Kişiler kategorisinde 3,70 izlenme oranı ve 14,07 izlenme payı, AB kategorisinde 4,58 izlenme oranı ve 18,10 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 4,10 izlenme oranı ve 16,02 izlenme payı ile en çok izlenen yapım oldu.
 
Dizinin özet bölümü ise AB ve 20+ABC1 kategorisinde ikinci sırada yerini aldı.
 
Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, Şebnem Hassanisoughi, Gülçin Santırcıoğlu, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Macit Sonkan, Zeyno Eracar, Nik Xheliau, Deniz Hamzaoğlu, Sever Avcı, Hülya Duyar, İpek Ayaz Kortunç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosuyla da dikkat çeken Nefes Nefese dün akşam ekran yolculuğuna başladı.
 
İnsan hiç görmediği annesini görebilmek için en çok neyi göze alır?
 
Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.
Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın  (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür.
 
Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür. O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır. Rüya karşıya geçebilmek için Boran'la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir.
 
Yusuf'un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. Boran Yusuf'un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya'yı rehin alır. İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının, Berlin'de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya'nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER