Like Father ve Farina, 3 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!

Like Father ve Farina, 3 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de başlıyor!
Ağustos programını ekrana getirmeye başlayan Netflix Türkiye, hafta boyu pek çok orijinal yapımla ve lisanslı içeriğiyle izleyicilerin karşısında olacak.

Switched (1/8/2018)

Liseli Ayumi'nin mükemmel dünyası, kıskanç sınıf arkadaşı Zenko'nun bir şekilde onun vücudunu, sevgilisini ve hayatını çalmasıyla yok olur. Başroldekiler: Daiki Shigeoka, Tomohiro Kamiyama, Kaya Kiyohara.

Farina (3/8/2018) 

1980'lerde İspanya'nın Galiçya bölgesindeki genç bir balıkçı, Latin Amerikalı tedarikçiler için Avrupa'ya giriş noktası sağlayarak zengin bir kokain kaçakçısına dönüşür. Başroldekiler: Javier Rey, Tristán Ulloa, Antonio Durán 'Morris'.

I Am A Killer (3/8/2018)

Bu belgesel dizisinde, cinayet suçundan hüküm giyerek idam cezasına çarptırılmış mahkûmlar, işledikleri suçları ilk ağızdan aktarıyor.

Marching Orders (3/8/2018)

Birinci sınıf bir üniversite bandosunun üyeleri yerlerini korumak, gösteri rutinlerini ezberlemek, sosyal hayatlarına zaman ayırmak ve rakipleri alt etmek için savaşıyor.

Brij Mohan Amar Rahe (3/8/2018)

Sıkıcı hayatının gerçeklerinden kaçmak için ölmüş numarası yapmak Brij Mohan'ın işine yaramıştır. Ta ki kendini öldürmekten ömür boyu hapse mahkûm edilene kadar. Başroldekiler: Arjun Mathur, Nidhi Singh, Sheetal Thakur.

Like Father (3/8/2018)

Düğün günü terk edilmesinin ardından işkolik bir reklam şirketi yöneticisi, balayını geçireceği Karayipler gemi turuna uzun süredir görüşmediği babasıyla katılır. Başroldekiler: Kristen Bell, Kelsey Grammer, Seth Rogen.

Flavors of Youth: International Version (4/8/2018)

Buharı tüten bir çanak eriştedeki anılar, tükenmekte olan bir güzelliğin yol arayışı ve acı tatlı bir ilk aşk. Çin'deki şehir yaşamını konu alan bu öykülerde hepsi var. Başroldekiler: Taito Ban, Mariya Ise, Minako Kotobuki.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER