Better Call Saul ve Fear the Walking Dead yeni sezon onayı aldılar

Better Call Saul ve Fear the Walking Dead yeni sezon onayı aldılar
Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği panellere konuk olan AMC kanalından iki dizisi için onay kararı çıktı.

Kanalın dördüncü sezonuna 6 Ağustos'ta başlayacak dizisi Better Call Saul, şimdiden beşinci sezon onayı aldı. Breaking Bad'in uzantısı olarak ekrana gelen projenin kadrosunda Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando ve Giancarlo Esposito gibi isimler yer alıyor. Better Call Saul şimdiye kadar 23 Emmy, üç Altın Küre adaylığı kazandı.

12 Ağustos'ta dördüncü sezonunun ikinci yarısıyla ekrana gelecek Fear the Walking Dead ise şimdiden beşinci sezon onayını aldı. The Walking Dead'in uzantısı olarak ekranda olan dizi, son dönemde Lennie James, Garret Dillahunt, Maggie Grace ve Jenna Elfman gibi isimleri kadrosuna kattı. Dizinin ekibinde Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo ve Danay Garcia da yer alıyor.

AMC, başrolünde James Norton'un yer aldığı ve ortak yapımcılarından olduğu McMafia'ya ikinci sezon onayı verdiğini de duyurdu. Dizi, BBC One'dan birkaç hafta önce onay almıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER