You Me Her ve Condor dizileri yeni sezon onaylarını aldılar

You Me Her ve Condor dizileri yeni sezon onaylarını aldılar
Amerika'nın servis sağlayıcı hizmeti veren AT&T'ye bağlı Audience TV'de yayınlanan Condor ve You Me Her dizilerinden güzel haber var. Kanaldan iki diziye de yeni sezon onayı çıktı.

Üçüncü sezonunu mayıs ayında tamamlayan You Me Her, çift sezon onayı alarak dördüncü ve beşinci sezonlarını garantiledi. Dizide evli bir çiftin eskort bir üniversite öğrencisine aşık olmasıyla, üstelik aşklarının çift taraflı karşılık bulmasıyla gelişen karmaşık ve komik olaylar anlatılıyor. Dizinin bölümleri ülkemizde Netfix Türkiye bünyesinde yayınlanıyor.

James Grady’nin “Six Days of the Condor” adlı kitabından ve Lorenzo Semple Jr. ile David Rayfiel’in “Three Days of the Condor” senaryosundan yola çıkan Condor ise tesadüfen kendisini milyonların hayatını tehlikeye atan bir planın içinde bulan CIA analistinin hikayesini anlatıyor. Max İrons, Mira Sorvino, Brendan Fraser, Leem Lubany ve Katherine Cunn’un yer aldığı ilk sezonu 10 bölüm sürecek dizi, ülkemizde BluTV bünyesinde yayınlanıyor ve henüz ilk sezonunu tamamlamadı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER