Nestlé Purina ProPlan’ın sunduğu Bi Dünya Sevgi, NTV’de başlıyor!

Nestlé Purina ProPlan’ın sunduğu Bi Dünya Sevgi, NTV’de başlıyor!
80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların sağlıklı beslenmesinde öncülüğünü sürdüren Nestlé Purina’nın sponsor olduğu “Bi Dünya Sevgi”, 28 Temmuz Cumartesi günü NTV ekranlarında seyirciyle buluşuyor.Hayatımızı, sevgimizi paylaştığımız hayvan dostlarımızın olası sağlık sorunlarına dair bir rehber niteliği taşıyan programda, Dr. Tarkan Özçetin ve uzman veteriner ekibinin sevimli dostlarımızla yaşadıklarısüreçler ekranlara taşınıyor.

Seçkin, yenilikçi, besleyici ve sağlıklı evcil hayvan ürünleri alanında dünya lideri Nestlé Purina ProPlan’ın sunduğu “Bi Dünya Sevgi” programı, 28 Temmuz Cumartesi gününden itibaren her cumartesi saat 11.30’da NTV’de hayvan severlerle buluşuyor.

“Hastanede Bir Gün” temasıyla ekrana gelecek “Bi Dünya Sevgi”nin ilk bölümünde, Dr. Tarkan Özçetin ve veteriner hekimlerin Armut, Paşa ve Soket adlı kedileri nasıl eski sağlığına kavuşturduklarına şahit olacağız. Hastane çalışanlarının kedilere olan yoğun ilgi ve sevgisini her saniyesinde hissedeceğiniz “Bi Dünya Sevgi”, izleyenlerin hafta sonuna gülümseyerek başlamasını sağlayacak. “Bi Dünya Sevgi”, her cumartesi minik dostlarımıza dair her şeyi bulabileceğiniz, dolu dolu program içeriğiyle hayvan severleri ekran başına davet ediyor.

“Bi Dünya Sevgi”, programı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Pazar günü saat 16.30’da tekrar ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER