Netflix'ten üç yeni dizi daha geliyor: Black Summer, Arsene Lupin, Hit and Run

Netflix'ten üç yeni dizi daha geliyor: Black Summer, Arsene Lupin, Hit and Run
Dünyanın önde gelen online yayın platformu Netflix, yeni dizi projelerine onay vermeye devam ediyor. Platformdan üç diziye daha onay geldi.

* Black Summer: Sezonu sekiz bölüm sürecek bir zombi draması. Z Nation'ı hazırlayan Karl Schaefer hazırlayacak, John Hyams eşlik edecek. Hart of Dixie dizisiyle bilinen Jaime King başrolde yer alacak.

Kız çocuğu büyüten bir anne, zombi kıyametinin yaşandığı bir yaz mevsimi sırasında kendisini kimsenin bulamayacağı bir yolculuğa çıkıyor. Bu sırada küçük bir mülteci grubuna dahil oluyor, acımasız kararlar almak durumunda kalıyor.

* Arsene Lupin: Fransa merkezli bir proje. Hikayesi Paris'te geçecek dizinin merkezinde ismini aldığı ünlü hırsız yer alıyor. Modern zamanda geçen dizi, Maurice Leblanc'ın kitaplarındaki karaktere dayanacak. Gaumont Television yapımcılığını üstlenecek.

Başrolde siyah aktör Onar Sy yer alacak. 2020'de ekrana gelmesi planlanıyor.

* Hit and Run: Casusluk draması ve sezonu 10 bölüm sürecek. Fauda’nın yaratıcısı ve başrol oyuncusu Lior Raz ile Avi Issacharoff hazırlayacak. Kadrosu ve yayın tarihi henüz belli değil. Eşini esrarengiz bir trafik kazasında kaybeden bir adamın tepetaklak olan hayatı anlatılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER