Roman Empire: Reign of Blood ve Welcome to the Family, 27 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!

Roman Empire: Reign of Blood ve Welcome to the Family, 27 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!
Extinction
Netflix Türkiye, hafta boyunca orijinal yapımları ve lisanslı içeriklerini ekrana getirmeye devam edecek.

* 24 Temmuz:

El Aviso 

Arkadaşının ölümünden sonra bir matematik dehası, bir benzin istasyonunda meydana gelen ölümlerin örüntüsünü ortaya çıkarır ve bir sonraki genç kurbanı uyarmak için yola koyulur.

Extinction 

Uzaylı istilası rüyaları yüzünden rahat yüzü göremeyen bir aile babası, dünya dışı bir gücün Dünya sakinlerini yok etmeye başlamasıyla en kötü kabusuyla yüzleşir.

Iliza Shlesinger: Elder Millennial

Yeni nişanlanan Iliza Shlesinger, USS Hornet'te özel bir atış ile ilişkilere ve cinsel dinamiğe "yaşlı y jenerasyonu" bakış açısı getiriyor.


* 27 Temmuz: 

Roman Empire: Reign of Blood: Master of Rome

Julius Caesar, tarihin en büyük hanedanlarından birini kurmaya niyetlenir, ancak kontrolsüz gücün bir bedeli olduğunu çabucak keşfeder.

Inside the Criminal Mind

En kötü suçlu tiplerinin psikolojik ve ahlaksız davranışları keşfedin.

Welcome to the Family

Bekar ve meteliksiz bir annenin yıllardır konuşmadığı babası ölünce, kendisi ve babasının kız arkadaşı, babasının vasiyetinden çıkarıldıklarını öğrendikten sonra babanın ölümünü örtbas etmeye çalışır.

The Bleeding Edge

Bu çığır açan belgesel, Amerika'nın kar güdümlü milyar dolarlık tıbbi cihaz endüstrisinin hastaları günlük olarak nasıl riske attığını araştırıyor.


Cupcake & Dino - General Services

Bu çılgın animasyon dizisinde hırslı bir cupcake ve onun arkadaş canlısı dinozor erkek kardeşi, büyük bir şehirdeki genel hizmetler sektörüne egemen olmaya çalışıyor.


The Worst Witch:  2.Sezon

Yanlışlıkla Cackle Akademi'ye giren sakar Mildred Hubble ve arkadaşları için ikinci yılında sihir ve yaramazlık iki katına çıkıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER