Azra Kohen imza gününde sevenleriyle buluşuyor!

Azra Kohen imza gününde sevenleriyle buluşuyor!
Çok satanlar listesinde uzun süre yerini koruyan kitapların sevilen Yazarı Azra Kohen, “Çağımızın Toplumsal Tehlikesi Antisosyal Kişilik Bozukluğu” semineri ve kitapları ile imza gününde sevenleriyle buluşuyor.

Psikoloji ve Felsefeyi birlikte harmanlayıp kişisel gelişim tadında romanlar kaleme alan ünlü yazar yeni romanında farklı bir gezegenden dünya gezegenine ulaşan Numi ve Sonje’nin hikayesini anlatıyor. Azra Kohen, fantastik gerçekçiliğin başarılı örneklerinden olan “Aeden” kitabında Aeden’de yaşayan “insan” ailesinin macerasını ve onları Dünya gezegenine gelmek zorunda bırakan olaylar zincirini konu alıyor.

İlk romanı “Fi” ile geniş bir okuyucu kitlesi kazanan Azra Kohen, 21 Temmuz Cumartesi günü saat 15.00 ‘da D&R Kanyon’da “Çağımızın Toplumsal Tehlikesi Antisosyal Kişilik Bozukluğu” üzerine gerçekleştireceği seminer sonrasında Fi,Çi,Pi ve Aeden kitaplarını okuyucuları için imzalayacak.

22 Temmuz Pazar günü saat 15.00’da Azra Kohen, D&R Akasya’da gerçekleşecek imza gününde sevenleriyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER