Amazon'dan yeni bir bilim kurgu dizisi geliyor: Tales From the Loop

Amazon'dan yeni bir bilim kurgu dizisi geliyor: Tales From the Loop
Online yayın platformu Amazon'dan bir dizi daha geliyor. Platform, Tales From the Loop isminde bir bilim kurgu projesine onay verdiğini açıkladı.

Yeni dizinin yürütücü yapımcılığını, senaristliğini ve showrunnerlığını Legion'ın senaristi Nathaniel Halpern üstlendi. Sezonu sekiz bölüm sürecek ve Fox 21 TV Studios ile Amazon Studios yapımcı olarak yer alacak. Pilot bölümü de Mark Romanek (Never Let Me Go) yönetecek. 

Tasarımlarında İsveç'teki kırsal yaşamı ile fütüristik bilim kurgu unsurlarını kullanan Simon Stålenhag'ın eserleri projenin ana esin kaynağı olacak. Dizide evrenin gizemini çözmek için kurulan bir makine olan The Loop'un üstündeki fantastik bir kasabada yaşayan insanların yaşadıkları anlatılacak.

Tales From the Loop, son dönemde diziler konusunda atağa geçen Amazon'un en yeni projesi. Yüzüklerin Efendisi'yle aynı evrende geçecek bir dizi hazırlığına devam eden Amazon, daha önce Consider Phlebas, Utopia'nın Amerika uyarlaması, The Peripheral, Syfy'ın iptal ettiği The Expanse, The HuntThe Wheel of Time, Hanna gibi dizilere onay verdiğini de duyurdu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER