James Purefoy, Netflix'in Sex Education dizisinin kadrosuna dahil oldu

James Purefoy, Netflix'in Sex Education dizisinin kadrosuna dahil oldu
Netflix'in Sex Education isimli yeni bir komedi/drama dizisine onay verdiğini geçtiğimiz aralık ayında duyurmuştuk. Kadroya son olarak James Purefoy dahil oldu.

Gillian Anderson ve Asa Butterfield'in başrolünde olduğu dizinin hazırlıkları başladı ve 2019 içerisinde ekrana gelecek. Laurie Nunn'ın yarattığı diziyi Ben Taylor yönetecek, Jamie Campbell ile Joel Wilson da şirketleri Eleven aracılığıyla yapımcılığını üstlendi. Sex Education, platformun İngiltere çıkışlı dizisi olarak ekrana gelecek.

Dizinin merkezinde ise Otis Thompson isimli tuhaf bir genç bulunuyor. Otis, hala bakir olmasına rağmen seks terapisti olan annesi sayesinde konu hakkında oldukça bilgi sahibidir. Okul arkadaşları bunu fark ettiğinde sokak zekası olan Maeve ile iş birliği yaparak gençler için gizli bir seks kliniği kuruyor.

Dizide bahsi geçen Otis'i Asa Butterfield, terapist annesi Jean'i Gillian Anderson oynayacak. Kadroya yeni katılan Purefoy (Rome, The Following, Altered Carbon, Hap & Leonard) ise Jean'in eski eşini ve Otis'in babası Remi'yi canlandıracak; birden fazla bölümde yer alacak. Aktörün projeye katıldığını Gillian Anderson Twitter hesabından duyurdu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER