Jenna Dewan, The Resident dizisinin kadrosuna katıldı

Jenna Dewan, The Resident dizisinin kadrosuna katıldı
Chastain Park Memorial Hospital'a tanıdık bir yüz daha dahil oldu. Jenna Dewan'ın The Resident dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.

Aktris, bir tıbbı cihazın temsilcisi Julian Lynn'i canlandıracak ve birden fazla bölümde yer alacak. Eski bir dansçı olan Julian, yıllar önce hayatını bir cihaz sayesinde geri alabilmiş ve şimdilerde aynısını başkalarının da yapabilmesi için çalışıyor. Sezon boyu Julian çalıştığı alandaki bazı zorluklarla ve tehlikelerle de yüzleşmek zorunda kalacak.

Dewan, bir yandan da World of Dance isminde dans yarışmasındaki jüri üyeliğine devam edecek. Aynı zamanda Netflix'te ekrana gelmesi için hazırlanan müzikal drama Mixtape'in kadrosunda da yer alıyor.

The Resident'ın ilk sezon kadrosunda yer alan Merrin Dungey (Claire Thorpe), Melina Kanakaredes (Lane Hunter) ve Moran Atias'ın (Renata Morali) gelecek sezonda yer almayacağı daha önce duyurulmuştu. Diziye ortopedik cerrahi uzmanı Dr. Kitt Voss karakteriyle Jane Leeves de katıldı. Malcolm-Jamal Warner (Dr. AJ Austin) ve Glenn Morshower (Marshall Winthrop) ise ana kadro oyunculuğuna yükseldiler.

İkinci sezonu 24 Eylül'de başlayacak The Resident, ülkemizde FOX Life kanalında yayınlanıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER