Boomerang TV şimdi de Digitürk’te yayına başladı!

Boomerang TV şimdi de Digitürk’te yayına başladı!
Çocuklara tatil hediyesi Boomerang TV’den geliyor! Eğlenceli, komik ve neşeli çizgi filmlerin adresi Boomerang TV şimdi Digitürk’te çocuklarla buluşuyor. D-Smart ve Tivibu platformlarının ardından Digitürk’te de yayına başlayan Boomerang TV’nin eğlenceli çizgi filmleri Türkiye’de daha çok çocuğa ve aileye ulaşacak.

Birbirinden keyifli çizgi filmleri ile çocukların “ilk eğlence kanalı” Boomerang TV’den tatil hediyesi gibi müjde! Boomerang TV, D-Smart ve Tivibu platformlarının ardından Digitürk’te de yayına başladı. Dünya çapında 60 ülkede yayın yapan Boomerang TV’nin komik, eğlenceli ve neşeli çizgi filmleri artık Türkiye’de de daha fazla çocuğa ulaşabilecek. D-Smart’ta 122, Tivibu’da 118’inci kanalda yer alan Boomerang TV, Digitürk platformunda 168’inci kanaldan yayın yapacak.

En sevilen kahramanların yepyeni maceraları
Digitürk platformuyla birlikte yayın ağını genişleten Boomerang TV, en sevilen çizgi filmlerin yepyeni bölümlerini de çocuklara sunacak. Scooby-Doo, Shaggy, Velma, Daphne ve Fred’in heyecan dolu hikayeleri “Sakin ol Scooby-Doo”, en sevimli ‘sebze vampiri tavşan’ Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü, Grizzy ve Lemmingler, Cesur Köpek Pat ile Çılgın Yarışçılar’ın yeni bölümleri Boomerang TV’de çocuklarla buluşacak. Bunun yanında Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı, Tom ve Jerry gibi efsane çizgi filmleri yeni bölümleriyle Boomerang TV’de olacak.

BOOMERANG HAKKINDA
Turner Grubuna ait Boomerang TV, 4-11 yaş aralığında kız ve erkek çocuklara ve ailelere odaklı, klasikleşmiş ve modern çizgi filmleri 24 saat aralıksız sunan bir eğlence kanalıdır. Boomerang TV bünyesinde Dorothy ve Oz Büyücüsü, Pat The Dog, Grizzy ve Lemmingler, Scooby-Doo, Tom and Jerry, Garfield, Müfettiş Gadget ve Sevimli Kahramanlar gibi en sevilen çizgi filmleri barındırmaktadır. Boomerang TV, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde yer alan 60 ülkede 55 milyonu aşkın hanede, 15 farklı dilde izlenebilmektedir. Boomerang TV Türkiye’de, D-Smart 122. Kanal, Digitürk 168. Kanal ve Tivibu 118. Kanal üzerinden izlenebilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER