Netflix, Latin Amerika'da iki yeni diziye onay verdi

Netflix, Latin Amerika'da iki yeni diziye onay verdi
Orijinal yapımlara olan yatırımlarına devam eden Netflix'ten Latin Amerika'da iki yeni dizi için onay geldi.

Arjantin: Online platform, ülkedeki üçüncü projesine onay verdi. Ozark ve Narcos'ta çalışan Martin Zimmerman'ın hazırlayacağı Puerta 7'ın yapımcılığını Pol-ka Producciones üstlendi.

Senaryosunu Patricio Vega'nın üstlendiği proje, bir futbol draması. Arjantin'in toplum ve hatta polis tarafından bile korkulan ünlü taraftar grupları, erkek egemen dünyada bir kulübü yozlaşmadan ve suçtan uzaklaştırırarak ailesinin ismini temize çıkarmaya çalışan bir kadın, ailesini fakirlikten kurtarmaya çalışan bir gencin kulübe girdikten sonra geçirdiği değişim gibi konular yer alacak.

Netflix, daha önce Arjantin'de Edha'ya ve müzikal Go! Vive a tu Manera'ya onay vermişti.

Brezilya: Şirketten sezonu sekiz bölüm sürecek gerilim dizisi The Faction'a da onay çıktı. Proje gelecek yıl ekranda olacak.

Hikayesi 90'lı yıllarda São Paulo'da geçecek. Kadın bir avukat kayıp erkek kardeşinin bir suç örgütünün lideri olduğunu ve hapse düştüğünü öğreniyor. Polis tarafından yardım etmesi için zorlandığında kendi değerlerini sorguluyor. Pedro Morelli, The Faction'ın yaratıcısı, yönetmeni ve yapımcısı olarak görev alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER