Rosario Dawson, Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu

Rosario Dawson, Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu
Rosario Dawson, USA Network kanalı için hazırlanan Briarpatch isimli yeni dizi projesinin kadrosuna dahil oldu. Kanaldna pilot bölümü için onay alan drama, Ross Thomas'ın aynı isimli romanından uyarlanacak.

Dawson ise Allegra “Pick” Dill isminde yetenekli bir araştırmacıyı canlandıracak. Washington'da genç ve hırslı bir senatör için çalışan Pick, cinayet dedektifi olan kız kardeşinin öldürülmesi nedeniyle Texas'taki evine geri dönüyor. Kız kardeşinin arabasındaki bombayla öldürülmesini araştıran karakterin araştırması uzun süre önce gömdüğü geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakıyor ve tehlikeli bir maceraya atılıyor.

Dawson'ın yapımcı olarak da yer alacağı projenin TV uyarlamasını Andy Greenwald üstlendi. Yapımcıları arasında Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail de yer alıyor. Anonymous Content, Universal Cable Productions ve Paramount Television da dizinin diğer yapımcıları.

Netflix ve Marvel ortaklığıyla ekrana gelen Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve The Defenders dizilerinde de zaman zaman yer alan Dawson, eğer pilot bölüm kanaldan dizi onayı alırsa ilk kez bir dizinin başrolünde yer alacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER