Sacred Games ve Anne with an E, 6 Temmuz'da Netflix Türkiye'de başlıyor!

Sacred Games ve Anne with an E, 6 Temmuz'da Netflix Türkiye'de başlıyor!
Netflix Türkiye, temmuz ayında birçok orijinal programı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam ediyor.

* 3 Temmuz: The Comedy Lineup 
Bu stand-up komedi gösteri dizisinde gelecek vaad eden bir grup çeşitli komedyen, 15 dakikalık performanslar gerçekleştiriyor.


                    Good Girls
Banliyö sakini üç anne, maddi sıkıntılarından kurtulmak ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için beraber yerel bir bakkal soygunu planlarlar.


* 6 Temmuz: Anne with an E 2. sezon
Anne'in sevilen, Green Gables dünyası, yeni yüzler ve aşk, kayıp ve büyümeyle ilgili yürekten dersler ile çok daha büyük bir yer haline geliyor.


                   Sacred Games
Anne'in sevilen, Green Gables dünyası, yeni yüzler ve aşk, kayıp ve büyümeyle ilgili yürekten dersler ile çok daha büyük bir yer haline geliyor.


                   Samantha!  
80'lerde bir çocuk star olan Samantha, tekrar gündeme gelebilmek için komik ve aptalca planlarla ünlülerin eteklerine yapışıyor.


                   The Legacy of a Whitetail Deer Hunter 
Bu geziden tek beklentisi, oğluyla arasını düzeltmek için bir şans vermek, oğlunun bir geyiği öldürmesi ve hepsini videoya kaydetmek.


                   The Skin of The Wolf 
Kuzey İspanya'nın terkedilmiş bir dağ kasabasında yaşayan bir avcı, bir eş bularak yalnızlık sorununu çözmeye çalışıyor.


                   First Team: Juventus: B Kısmı
Sezonun ikinci yarısında Juve, Şampiyonlar Ligi'nde ilerlerken bir başka lig şampiyonluğunu kazanmak için zorlu mücadeleleri sürdürmeyi umuyor.

                   Inside the World’s Toughest Prisons: 2. Sezon
İşlemediği bir suç için 12 yılını parmaklıklar arkasında geçiren Raphael Rowe, dünyanın en zor hapishanelerinden bazılarını içeriden araştırıyor.

                   Comedians in Cars Getting Coffee: New 2018: Freshly Brewed
Jerry Seinfeld, 2018'in yeni bölümlerinde Jerry Lewis, Ellen DeGeneres ve Dave Chappelle gibi 12 önemli komedyenle bir gezintiye çıkıyor.


                   Somebody Feed Phil: The Second Course
Phil Rosenthal, dünya mutfağı yolculuğuna devam ederek Dublin, Venedik, Buenos Aires, Kopenhag, Cape Town ve New York'ta molalar veriyor.


                   Free Rein: 2.Sezon
Zoe ve Bright Fields takımının Junior Nationals'a hazırlanırken, bir takım üyesinin ölümünün, gizemli bir yangının ve diğer engellerin üstesinden gelmeleri gerekiyor.


                   The Epic Tales of Captain Underpants
Ardı ardına gelen talihsizliklere karşı, 4. sınıfa giden iki hayta arkadaş, gününü kurtarmak için huysuz müdürlerini bir süper kahraman olan Captain Underpants'a çevirir.


7 Temmuz: Mr. Sunshine
1871 Shinmiyangyo olayından sonra kendini ABD'de bulan genç bir çocuk, tarihi bir dönüm noktasında Kore'ye döner ve asil bir kadına aşık olur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER