The Walking Dead'in yaratıcısından Amazon'a yeni dizi: Invincible

The Walking Dead'in yaratıcısından Amazon'a yeni dizi:  Invincible
The Walking Dead'in yaratıcısı olarak bilinen Robert Kirkman'dan bir dizi daha geliyor. Online platform Amazon, Invincible isminde bir diziye onay verdiğini duyurdu.

Bir yıl kadar önce AMC'den Amazon Studios'a transfer olan Kirkman'ın böylece platformdaki ilk dizisi de belli oldu. Yeni dizi animasyon türünde olacak ve Kirkman'ın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanacak. 2003'te başlayan seri geçtiğimiz şubat ayında 144. sayısıyla final yapmıştı. Simon Racioppa (Teen Titans) da dizide showrunner olarak görev alacak.

Sezonu sekiz bölüm sürecek olan animasyon, Mark Grayson isminde evrendeki en güçlü süper kahramanın normal ve ergen olan oğlunu üzerine kurulu. Mark, 17. doğum günüyle birlikte güçleri olduğunu fark edip babasının himayesi altına girecek.

Invincible serisinin geçtiğimiz yıl bir filminin hazırlanacağı da duyurulmuştu. Kirkman'ın ve anlaşmalı olduğu Universal Pictures'ın da içinde yer aldığı film projesinin senaristliğini, yapımcılığını, yönetmenliğini Seth Rogen ile Evan Goldberg üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER