Don Cheadle ve Showtime'dan yeni dizi geliyor: Black Monday

Don Cheadle ve Showtime'dan yeni dizi geliyor: Black Monday
Showtime 1980'lı yıllara gidiyor, Don Cheadle ise Showtime'a geri dönüyor. Kanal, Black Monday isminde yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu.

Sezonu 10 bölüm sürecek komedi türündeki dizinin başrolünde Andrew Rannels ve Regina Hall da yer alıyor. Black Monday, hikayesine 19 Ekim 1987 itibarıyla başlayacak. Bu tarih, Amerika'daki stok piyasasının en büyük düşüşünü yaşadığı zaman olarak biliniyor. Dizide Wall Street'in önemli isimlerini hedef alarak dünyanın en büyük finansal sistemini bir Lamborgini limozini ve Don Henley'in doğum günü partisini mahveden bir grubun hikayesi anlatılacak.

Black Monday'in kadrosunda Paul Scheer, Yassir Lester, Michael James Scott, Eugene Cordero, Casey Wilson, Ken Marino ve Kurt Braunohler gibi isimler de yer alıyor. Sony Pictures Television'ın yapımcılığını üstlendiği diziyi David Caspe ve Jordan Cahan yarattı.

Don Cheadle, son olarak 2012-16 yılları arasında Showtime'da yayınlanan ve beş sezon süren House of Lies dizisiyle televizyonda yer aldı ve rolüyle Altın Küre ödülü kazandı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER