Kirsten Dunst ve Youtube'dan yeni bir dizi geliyor: On Becoming a God in Central Florida

Kirsten Dunst ve Youtube'dan yeni bir dizi geliyor: On Becoming a God in Central Florida
Dizilerle ilgili yatırımlarına devam eden Youtube'dan bir dizi onayı daha geldi. Şirket, On Becoming a God in Central Florida isimli diziye 10 bölümlük onay verdiğini duyurdu.

Yeni dizinin başrolünde Altın Küre ve Emmy adalığı olan ünlü aktris Kirsten Dunst yer alacak, aynı zamanda yapımcılardan birisi de olacak. Kara mizah komedi türündeki projenin hikayesi 1990'lı yılların başında Orlando'da geçecek ve gelecek yıl içerisinde ekrana gelecek. Dunst, su parkında çalışan Krystal Gill isminde bir karakteri oynayacak. Krystal, ailesine zararı dokunan multi milyar dolarlık bir sahtekarlığı ortaya çıkaran, sert ve acımasız birini oynayacak.

Yapımcıları arasında George Clooney'in de olduğu yeni diziyi Robert Funke ve Matt Lutsky yazacak, Esta Spalding (Masters of Sex) yürütücü olarak görev alacak. Kirsten Dunst daha önce Fargo, Drunk History ve Portlandia gibi dizilerde de yer aldı. On Becoming a God in Central Florida daha önce AMC kanalının da gündemine girmiş ancak kanal pas geçmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER