GLOW ve Nailed It! yeni sezonlarıyla 29 Haziran'da Netflix Türkiye'ye geliyor!

GLOW ve Nailed It! yeni sezonlarıyla 29 Haziran'da Netflix Türkiye'ye geliyor!
Netflix Türkiye, hafta boyunca birçok orijinal projesini ve lisanslı içeriğini ekrana getirmeye devam edecek.

* 26 Haziran: W. Kamau Bell: Private School Negro
Aktivist ve komedyen W. Kamau Bell, Trump döneminde ebeveynlik, “konuşma özgürlüğü” kavgaları, uyanık çocukların TV programları ve medeniyetten uzaklaşma korkusuyla dalga geçiyor.


* 29 Haziran: GLOW: 2. Sezon
Dansçı kıyafetleri, tozluklar ve bolca ruj ile donatılan GLOW kadınları yeni bir tarzla geri dönüyor. Sezon ikinci raund için geri dönüyor.


                    Nailed It!: 2. Sezon
Herkesin sevdiği amatör pastacılık programı muhteşem fiyaskolar ve yıldızlardan oluşan mutfak misafirleri kadrosuyla yepyeni bir sezonla geri dönüyor.


                    Churchill’s Secret Agents: The New Recruits
Gerçek olaylardan esinlenen bu dizi, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiltere’nin SOE programının en gizli askerliğinin ve eğitimlerinin derinliğine iniyor.

                    Paquita Salas: 2. Sezon 
90’lı yılların İspanya’sında en yetenekli ajanlardan biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybetmenin ardından şimdi de kendisini can havliyle yeni starlar ararken buluyor.


                    Kiss Me First
Bir sanal gerçeklik oyununda takılı kalan yalnız bir genç kadın, kendisini yeni heyecanların ve karanlık sırların bulunduğu bir dünyaya götüren eğlence meraklısı bir kızla arkadaş olur.


                    La Forêt
Genç bir kızın Ardennes Ormanı’nın yakınındaki bir köyde kaybolmasının ardından, yerel polis ve ilgili bir öğretmen sarsıcı sırlar dizisini açığa çıkarmaya başlar.


                    Tau
Robot Al’i için kendisini denek olarak kullanan bir mucit tarafından kaçırılan şehirli bir genç kadın yüksek teknolojiyle donatılmış bu hapishaneden kaçmaya çalışır.


                    Recovery Boys
Amerika’daki opioid salgınının tam ortasında, dört adam hayatlarını yeniden keşfetmeye ve madde bağımlılığı ile geçen yıllardan sonra bozulan ilişkilerini onarmaya soyunuyor.


                    Harvey Street Kids
Çocuklar tarafından yönetilen özel bir yerde geçen bu animasyon dizisinde, üç yakın arkadaşın bu eğlence ve macera fırtınasına siz de katılın.


* 30 Haziran: Fate/EXTRA Last Encore: Oblitus Copernican Theory
Hakuno Kishinami, kendisini nasıl geldiği hakkında hiçbir şey hatırlamadığı bir Kutsal Kase (Holy Grail) savaşının ortasında bulur. Bu karışıklığın yanında, aynı zamanda hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER