CBC kanalından yeni bir dizi geliyor: Coroner

CBC kanalından yeni bir dizi geliyor: Coroner
Kanada kanalı CBC'den yeni bir drama dizisi geliyor. Kanalın 2019 kışında ekrana gelecek Coroner isimli bir diziye onay verildiği duyuruldu.

Saving Hope ve Rookie Blue gibi dizilerle bilinen Morwyn Brebner‘ın hazırladığı dizi, M.R. Hall‘un The Coroner isimli kitap serisinden uyarlanacak. Dizide Toronto’da gerçekleşen şüpheli ölümleri araştıran yeni atanmış Jenny Cooper isimli bir adli tabibin başından geçenler anlatılacak. Jenny'yi Graceland, Breakout Kings ve Ballers gibi dizilerle bilinen, son olarak ABC'nin tek sezon süren Marvel's Inhumans isimli dizisiyle ekranda olan Serinda Swan canlandıracak.

Karakter cesur, kararlı ama kolay incinebilir, gerçeğin peşinden ayrılmayan eski bir acil servis doktoru olarak tanımlanıyor. Jenny kısa bir süre öncesinde eşini kaybetmiş, onun gidişi ölümle arasında bir bağlantı yaratmış ve bu bağlantı da geçmişindeki bir sırla bir araya gelmiş. Jenny bir yandan gerçeklerin peşinden giderken diğer yandan da kendi hayatındna daha fazla sevdiği oğluyla ilgilenmeye çalışıyor.

Dizinin çekimlerinin yaz sonunda başlaması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER