Supergirl'ün yeni sezonu öncesi kadrosunda değişiklikler var

Supergirl'ün yeni sezonu öncesi kadrosunda değişiklikler var
Supergirl'ün dördüncü sezonu öncesi kadrosundan değişiklik haberi geldi.

Bu pazartesi günü yayınlanacak bölümle üçüncü sezonunu tamamlayacak olan dizinin dördüncü sezonunda Winn karakteri daha az yer alacak. Dizinin orijinal kadrosundan olan Jeremy Jordan'ın gelecek sezonda ana kadro oyuncusu olarak yer almayacağı, tekrar eden bir rolle devam edeceği duyuruldu. Yapımcılardan Robert Rovner ve Jessica Queller, karaktere veda etmediklerini ve onun için önemli hikayeleri olduklarını ama daha az görüneceğini belirttiler.

Supergirl'den daha önce benzeri haberler Floriana Lima ve Calista Flockhart için de gelmişti. Maggie'yi oynayan Lama başka teklifleri değerlendirmek istediği için, Cat Grant'i canlandıran Flockhart ise dizinin çekimleri Los Angeles'tan Kanada'ya taşınınca L.A.'deki hayatını bırakmak istemediği için dizide daha az yer alma kararı almıştı.

Bununla birlikte geçtiğimiz sezon Brainiac-5 karakterini canlandıran Jesse Rath'in ana karakter oyuncusu olarak döneceği ve gelecek sezonda daha fazla görüneceği duyuruldu. Brainiac-5, Mon-El'in ekibinden birisi olarak ilk kez devam eden sezonun 10. bölümde ekrana gelmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER