Tyler Posey, Now Apocalypse dizisinin kadrosuna katıldı

Tyler Posey, Now Apocalypse dizisinin kadrosuna katıldı
Starz kanalının Steven Soderbergh'in yapımcısı olduğu yarım saatlik komedi dizisi Now Apocalypse'e onay verdiğini mart ayında duyurmuştuk. Dizinin kadrosuna son olarak Tyler Posey dahil oldu.

Sezonu 10 bölüm sürecek Now Apocalypse'i Gregg Araki (Kaboom) yarattı. Dizi aşk, seks ve ün peşindeki Ulysses ile arkadaşları Carly, Ford ve Severine'i merkezine alıyor. Hikayesi Los Angeles'ta geçen dizide Ulysses flört uygulamalarıyla zamanını geçirirken gördüğü bazı rüyalar nedeniyle karanlık bir komplonun dönüp dönmediğini veya kafasının fazla iyi olup olmadığını sorgulamaya başlıyor.

Teen Wolf dizisiyle bilinen Posey, birden fazla bölümde görünecek. Dizide Ulysses'in bir uygulamada eşleştiği karizmatik ve gizemli Gabriel'i canlandıracak. Son olarak Truth or Dare filmiyle vizyona gelen aktör, Jane The Virgin ve Scream: The TV Series gibi dizilerde yer aluyor.

Dizinin kadrosunda Avan Jogia, Kelli Berglund, Beau Mirchoff ve Roxane Mesquida da yer alıyor. Jogia, bahsi geçen Ulysses'i canlandıracak. Karakterlerden Carly'yi Berglund, Ford'u Mirchoff ve Severine'i ise Mesquida oynayacak. Carly, Ulyses'in oyuncu olmak isteyen en yakın arkadaşı; Ford, Ulysses'in senaristlikle ilgilenen oda arkadaşı ve Severine ise kendine güvenli ve pragmatik, Fransız bir astrobiyolojik teoristi olarak tanımlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER