Aaron Paul, Apple'ın yeni dizisi Are You Sleeping'in kadrosuna katıldı

Aaron Paul, Apple'ın yeni dizisi Are You Sleeping'in kadrosuna katıldı

Apple'ın ocak ayında onay verdiğini duyurduğumuz yeni dizisi Are You Sleeping'in kadrosuna Aaron Paul (Breaking Bad, The Path) da dahil oldu.

Reese Witherspoon'un yapımcılığını, Octavia Spencer'ın (The Help, Hidden Figures) başrolünü üstlendiği dizi Kathleen Barber'in gerçek suç konulu romanına dayanıyor ve Amerika'nın suç podcastlerine olan takıntısına bakış atıyor. Bölümlerde suçlu kararı çıkan çok eski ama tartışmalı davaların ardındaki gerçekler araştırılıyor.

Tramble Spellman'ın (The Good Wife, Justified) senaryosunu yazdığı dramaya Paul'la birlikte Ron Cephas Jones (This Is Us), Elizabeth Perkins (Weeds), Mekhi Phifer (ER, Frequency) ve Michael Beach (Sons of Anarchy) de dahil oldu. Paul, hakkında suçlu kararı çıkan Warren Crave'i oynayacak. Jones, Spencer'ın karakteri Poppy'nin babasını; Perkins ise Warren'ın annesini canlandıracak. Phifer, Poppy'nin eskiden dedektif olan güvendiği bir ismi; Beach ise kocasını canlandıracak.

Are You Sleeping'in yapımcı kadrosunda Lauren Neustadter, Peter Chernin, Jenno Topping, Kristen Campo ve Octavia Spencer da bulunuyor. Birkaç gün önce diziye Lizzy Kaplan'ın dahil olduğunu da duyurmuştuk.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER