Gülay Afşar, Edis ve Simge Sağın’la bir araya gelecek!

Gülay Afşar, Edis ve Simge Sağın’la bir araya gelecek!
Gülay Afşar, pop müziğin genç ve başarılı isimleri Edis ve Simge Sağın’la Sezen Aksu’nun Beykoz’daki stüdyosunda bir araya gelecek. Bu yıl yayınladıkları albümleriyle çok konuşulan Edis ve Simge Sağın, müzikal yolculuklarını, birlikte çalıştıkları müzisyenleri, ailelerini ve merak edilenleri Afşar’a anlatacak.  

4 yaşında anaokulu öğretmeninin yönlendirmesiyle piyano derslerine başlayan Edis, ilk şarkısını 10 yaşında İzmir’de ilkokuldaki platonik aşkına yazdığını itiraf etti. “Çocukluğumda şarkı söyleyeceğim bugünlerin hayalini kuruyordum” diyen ünlü şarkıcı, İzmir'den İstanbul'a sekiz şarkının demosuyla geldiğini ve bir karaoke gecesinde ilk menajeri Şebnem Özberk'le tanıştığını anlattı. 

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA)'nun sözcülüğünü üstlenen Edis, UNFPA ile kadına şiddetin sonlandırılması, Suriyeli mülteci gençlerin topluma kazandırılması gibi birçok konuda da çalışmalar yürüttüğünden bahsetti.

Edis ile yakın arkadaş olduklarını ve birbirlerini desteklediklerini söyleyen Simge Sağın ise İTÜ Devlet Konservatuvarı'nda Ses Eğitimi Bölümü öğrencisi olduğunu belirtti. 

“Babam beni çok güçlü yetiştirdi, ben babamın kızı değil, oğluyum; çok hızlı araba kullanırım, maçlara giderim” diyen Simge Sağın, Sezen Aksu’nun elinin hep omzunda olduğunu, kendisinin sayısız iyiliğinin dokunduğunu sözlerine ekledi. 

Uzun zamandır birlikte çalıştığı müzisyen Ozan Bayraşa ile aşk yaşayan Sağın, Bayraşa için “Aşkla müzik çok güzel oluyor, Ozan çok güzel bir adam, bana çok güzel yön veriyor” dedi. 

Yayın Tarihi: 16 Haziran Cumartesi
Saat: 10:15
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER