Paul Wesley'in yeni dizisi belli oldu: Tell Me A Story

Paul Wesley'in yeni dizisi belli oldu: Tell Me A Story
Sekiz sezon süren vampir draması The Vampire Diaries ile bilinen Paul Wesley'in yeni dizi projesi belli oldu. Aktör, CBS kanalının online yayın platformu CBS All Access'te yayınlanacak Tell Me A Story dizisinin kadrosuna katıldı.

Scream serisi ve The Vampire Diaries ile bilinen Kevin Williamson'ın yazarlığını üstlendiğini Tell Me a Story, Antena kanalında yayınlanan bir İspanyol formatından uyarlanıyor. Dizide bilindik peri masalları karanlık ve psikolojik gerilim ögeleriyle birlikte işlenecek. Hikayesi New York'ta geçecek; ilk sezonu Üç Küçük Domuzcuk, Kırmızı Başlıklı Kız ve Hansel ile Gretel masallarından temalar içerecek.

Dizinin kadrosunda Sex and the City ile bilinen Kim Cattrall, Billy Magnussen ve Danielle Campbell da yer alıyor. Cattrall, geleneksel olmayan bir büyük anneyi oynayacak. Colleen'in oğlu eve sorunlu bir genç olan Kayla (Campbell) birlikte döndüğünde Colleen'in uğursuz bir tehdite karşı ailesini koruması gerekecek. Billy Magnussen ise bir lise öğretmeni olarak yer alacak.

Kadroya yeni katılan Wesley, Eddie isminde uyuşturucu ve alkol problemi olan bir barmeni oynayacak. Barmenlikle beraber uyuşturucu da satan ve hatta hırsızlık yapan Eddie'nin arasının pek de iyi olmadığı Mitch isminde bir kardeşi var. Wesley ile birlikte James Wolk (Zoo) ve Dania Ramirez (Devious Maids) de dizinin kadrosuna dahil oldular.

Ramirez, askerlik görevinden yeni dönmüş ve hem içten hem de dıştan yaralara sahip Hannah isminde bir karakteri oynayacak. New York'a dönüp de kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışırken pek görüşmediği kardeşi yardım için aradığında kendisini hayatta kalabilmek için ölümcül bir kaçışın içinde bulacak. Wolk ise Jordan isminde idealist ve başarılı bir restoran işletmecisini canlandıracak. Karakter, tahmin edilemez bir olay yaşandığında kendisini her şeyine, hatta kendisine bile mal olabilecek bir deliliğin içinde bulacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER