The Ranch ve Set It Up, 15 Haziran'da Netflix Türkiye'de!

The Ranch ve Set It Up, 15 Haziran'da Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye, hafta boyunca yine birçok orijnal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirecek.

* 12 Haziran: Champions
Tükenmişlik yaşayan sporcu Vince, kız arkadaşını hamile bıraktıktan yıllar sonra sıra dışı oğlu Michael ile tanışır ve gösteri müziği eşliğinde baba olmayı öğrenir.


Marlon
Mükemmel karaktere sahip bir internet süperstarı Marlon, bu dizide olgunluk üzerine konuşuyor. Ancak, düşüncesinde eksik olan tek şey kalbinden geldiği gibi olması.

* 15 Haziran: The Ranch: 5. Kısım
Görgüsüz evlilikleriyle sahtecilik suçlamalarıyla Bennett ailesi geri dönüyor.


Set It Up
Fazla mesai yapan, fakat düşük maaşla çalışan iki asistan, çekilmez patronlarını karşı karşıya getirerek onlardan kurtulmak için bir plan yapar.


Maktub
Kudüs’teki bir bombalı saldırıdan sağ çıkan iki alt düzey ganster hayatlarını değiştirir ve Ağlama Duvarı’nda yalvaranların dualarını gerçekleştirmeye koyulurlar.


True: Magical Friends
Robotlar, vücut değiştirme -- ve hilekar cüce? Arkadaşlarının yardıma ihtiyacı olduğunda bu iyi kalpli muhafızı hiçbir şey durduramaz.


True: Wonderful Wishes
Büyük hayalleri gerçeğe dönüştüren arkadaşlık, macera ve sihirli dileklerle dolu bu muhteşem dünyaya yeniden hoşgeldiniz!


Sunday's Illness
35 yıllık ortadan kayboluş. 10 günlük kavuşma. Kahredici bir istek. Bazı yaraların iyileşmesi için zamandan fazlasına ihtiyaç vardır.

Lust Stories
Yapmacık evliliklerden cinsel hıçkırıklara kadar, bazısı gayri meşru, bazısı ise karşılıksız olmak üzere dört aşk, şehvet, seks ve tutku hikayesi.


* 17 Haziran: Club de Cuervos presenta: La balada de Hugo Sánchez
Chava Iglesias’ın kendisine oldukça düşkün kişisel asistanı Hugo Sánchez’e, -- yalnızca annesi izin verirse -- Nikaragua’nın hakimi olmak için orada bulunan Club de Cuervos’u yönetme görevi verilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER