HBO, Succession dizisine ikinci sezon onayı geldi

HBO, Succession dizisine ikinci sezon onayı geldi
HBO kanalından Succession dizisi için erken onay geldi. Henüz iki bölümü yayınlanan drama dizisinin gelecek sezonu garantilediği açıklandı.

Will Ferrell ile Adam McKay'in yapımcılığını üstlendiği dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek. Dizi, Roy isimli dünya geneline yayılmış Amerikan bir medya ailesi üzerine kurulu ve 21. yüzyılda güç sahibi olmak, aile saadakati ve uluslarası iş gibi konuları anlatıyor. Jesse Armstrong'un yürütücülüğü ve yazarlığını üstlendiği yapımda, yönetmenliği Adam McKay yaptı. Succession'ın başrollerinde ise Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin ve Sarah Snook bulunuyor.

Cox, ailenin kontrole ettiği uluslarası medya şirketinin başındaki sert ve güçlü Logan Roy'u canlandırıyor. Strong, ailenin şirkette çalışan ve görünürdeki şirket varisi olan en büyük oğlunu oynayacak. Culkin, şirkette çalışmayan ama kurulda olan, eğlenceyi seven açıksözlü oğlan Kendal'ı oynuyor. Son olarak Snook ise şirkette çalışmasa da kurulda olan, politikada kariyer yapmaya çalışan ailenin tek kızı Shiv'i canlandırıyor.

Dizinin kadrosunda Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbas, Alan Ruck, Rob Yang, Parker Sawvers ve Peter Friedman gibi isimler de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER